TESLİMAT

Üç-er Takstil San. Tic. Ltd. Şti.’den vermiş olduğunuz siparişler Kargo ile ücretli gönderilir.

Üç-er Takstil San. Tic. Ltd. Şti. ye  vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 7 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

DEĞİŞİM & İADE

Değişmek istediğiniz ürünleri, değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

Değişim gönderilerinizi herhangi bir kargo şirketi ile gönderilmesi gerekmektedir. “Ve değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. “

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla  değişim talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Değişimlerde, aynı esnada değişim yapmak istediğiniz ürün yok ise, www.ucerbutik.com üzerinden tarafınıza süresiz Hediye Çeki/Para Puan tanımlanır ve herhangi istediğiniz ürünlerde kullanılabilinir.

OUTLET ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR,ÜRÜN MÜŞTERİYE ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.